Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna "Speed Service"

Forma prawna: spółdzielnia socjalna

Oferta

Usługi remontowo-wykończeniowe: docieplanie budynków, malowanie, wylewki podłogowe, kładzenie gładzi gipsowych i GK oraz glazury i terakoty, a także zakładanie instalacji hydraulicznych, sanitarnych, elektrycznych itp. Usługi ogrodnicze: zakładanie i strzyżenie trawników, kształtowanie zieleni tj. przycinanie krzewów, żywopłotów, gałęzi i drzew oraz zakładanie instalacji nawadniającej Usługi porządkowe: pranie dywanów, mycie okien i posadzek, sprzątanie po budowie, pranie tapicerki meblowej i samochodowej oraz odśnieżanie.

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem, dobrze znamy potrzeby naszych Klientów, więc z myślą o nich wchodzimy na rynek z nową usługą. MOBILNY SERWIS SAMOCHODOWY to pomoc drogowa w nowej odsłonie, której główną zaletą jest: serwisowanie w dogodnym dla Klienta miejscu i czasie, usunięcie niespodziewanej awarii w trasie w miejscu jej powstania, bez konieczności holowania do serwisu, możliwość kompleksowej obsługi(przegląd i serwis)w kilku pojazdach jednocześnie, z dojazdem do Klienta (usługa dla firm). Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem, dobrze znamy potrzeby naszych Klientów, więc z myślą o nich wchodzimy na rynek z nową usługą. MOBILNY SERWIS SAMOCHODOWY to pomoc drogowa w nowej odsłonie, której główną zaletą jest: serwisowanie w dogodnym dla Klienta miejscu i czasie, usunięcie niespodziewanej awarii w trasie w miejscu jej powstania, bez konieczności holowania do serwisu, możliwość kompleksowej obsługi(przegląd i serwis)w kilku pojazdach jednocześnie, z dojazdem do Klienta (usługa dla firm).

Branża

integracja i aktywizacja społeczna osób bezrobotnych i wykluczonych społecznie, usługi socjalne, pomoc społeczna, działalność charytatywna